Підготовка
Насамперед сформулюйте проблему в кількох словах. Що Ви хочете отримати, який результат в підсумку, звернувшись до нас? Чого Ви домагаєтеся? Яким чином (дотримуючи чиї інтереси) потрібно вирішити проблему?
Звернення
Зателефонуйте менеджеру по телефону, який вказаний у верхньому правому куті сайта, задайте своє питання. Коротко опишіть свою проблему, або яку послугу хочете отримати, не забувши уточнити деталі і відповісти на питання нашого юриста.
Виконання
Менеджер перенаправить Вашу заявку професійному юристу (чи адвокату, якщо того вимагає ситуація) для надання юридичної допомоги. Фахівець надасть попередню консультацію у справі безкоштовно!

Юридична компанія Кілька слів про нас. Хто ми, чим займаємося? Наші співробітники та гучні справи, які вели наші юристи.

Знижки, бонуси та акції Часто користуєтеся юридичними послугами? Тоді ознайомтеся з нашими знижками для постійних клієнтів!

Відгуки про юристів Що говорять про нас наші клієнти? Відгуки та рекомендації, слушні поради та критика нашої роботи!

Вакансії для юриста Ви юрист, адвокат, маркетолог, журналіст або ж програміст? Ви нам потрібні!

Партнерство Ви юрист або адвокат? Або ж пов'язані з маркетингом і рекламою? Давайте працювати разом!

Статистика за 14.06.2021
К-ть звернень 151 ↓ 0.01
Надано консультацій 85% ↑ 0
Підготовлено документів 14% ↓ 0.07
Представництво в суді 7% ↓ 0.22
Представництво інтересів 12% ↓ 0.14
Інші послуги 19% ↓ 0.05
Стабільно надаємо юридичні послуги 21 років!
→ Додати відгук

Просто чудовий! Гарненький ресурсік! Дуже здорово. Все дуже зручно і просто. Дякую за професійний сайт!

Відгуки наших клієнтів
Юридичні Новини
В Киеве задержан насильник, надругавшийся ...

В Киеве задержан насильник, надругавшийся над женщиной с открытым уголовным делом ЖительницаОболонскогорайона столицыпосреди ночи услышала у себя под окнами крики женщины о помощи. Предположив, что именно в этот момент совершается преступление, она вызвала милицию. Об этом ...

В отношении Крыма введены дополнительные ...

В отношении Крыма введены дополнительные санкции, - Совета ЕС Совет Европейского союза ввел дополнительные санкции в сфере инвестиций, услуг и торговли с Крымом. Об этом сообщает пресс-служба Совета ЕС. С 20 декабря инвестиции в Крым или Севастополь будут запрещены: европейцы и компании из ЕС не могут больше покупать недвижимость в Крыму, финансировать крымские предприятия.

С начала года ГФС предоставила ...

С начала года ГФС предоставила плательщикам около 3 млн админуслуг В течение января-октября 2014 года Центрами обслуживания плательщиков (ЦОП) Государственной фискальной службы Украины было предоставлено почти 3 млн административных услуг. Об этом сообщает пресс-служба ...

Депутаты не запретили «политический ...

Депутаты не запретили «политический туризм» на Украине Народные депутаты не поддержали в первом чтении законопроект №» 4621 «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно запрета иностранцам и лицам без гражданства принимать ...

Консультації юристів
Оформлення спадщини у нотаріуса
Договір дарування чи купівлі-продажу
Державна влада
Наші справи у суді
Суддя:
Білоцерківець О. А.
07.01.2015
Суддя:
Парінова І.К.
07.01.2015
Статті із юриспруденції
Квартира в недобудові (ч.1) Як уникнути ...

Квартира в недобудові (ч.1) Як уникнути шахрайства? Коротке керівництво в тому, які пастки шахраїв можуть підстерігати покупця недобудованої квартири і як їх можна уникнути

Квартира в недобудові (ч.2). Як уникнути ...

Квартира в недобудові (ч.2). Як уникнути шахрайства? Коротке керівництво в тому, які пастки шахраїв можуть підстерігати покупця недобудованої квартири і як їх можна уникнути

Нерівна рівність на земельну ділянку ...

Нерівна рівність на земельну ділянку (ч.1) Головна проблема, що виникає при оренді земельної ділянки - можливість власника змінювати умови договору в односторонньому ...

Нерівна рівність на земельну ділянку ...

Нерівна рівність на земельну ділянку (ч.2) Головна проблема, що виникає при оренді земельної ділянки - можливість власника змінювати умови договору в односторонньому ...

Як поділити "іпотечну" квартиру: аналіз ...

Як поділити Які норми регулюють розділ нерухомого майна, купленого в іпотеку, кредит, який ще не погашений

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України, Президент УкраїниУказ  Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України

    За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм постановляю:

    Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня

    АВДІЄВСЬКОГО Анатолія Тимофійовича

    -

    генерального директора — художнього керівника Національного заслуженого академічного українського народного хору імені Г. Г. Верьовки, м. Київ

    САВВІНА Олексія Михайловича (АГАФАНГЕЛА)

    -

    митрополита Одеського та Ізмаїльського, керуючого Одеською єпархією Української православної церкви

    ТАБАЧНИКА Дмитра Володимировича

    -

    Міністра освіти і науки України

    Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

    БАЛАБАНОВА Василя Васильовича

    -

  1. голову Володарської районної державної адміністрації, Донецька область
  2. БОЙКА Володимира Семеновича

    -

  3. народного депутата України
  4. БУРЯКА Сергія Васильовича

    -

  5. народного депутата України
  6. ГОНЧАРА Анатолія Івановича

    -

    директора Науково-технічного центру панорамних акустичних систем Національної академії наук України

    ЯЛОВОГО Володимира Борисовича

    -

  7. заступника Керівника Апарату Верховної Ради України
  8. Нагородити орденом «За заслуги» I ступеня

    ГОЛОВКА Володимира Михайловича

    -

  9. голову ради директорів товариства «Запоріжнафтопродуктгруп»
  10. ГРИНЬОВА Бориса Вікторовича

    -

    першого заступника Голови Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України

    ГРИШКА Володимира Даниловича

    -

  11. співака, доцента кафедри Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, м. Київ
  12. ДМИТРИЧЕНКА Миколу Федоровича

    -

  13. ректора Національного транспортного університету, м. Київ
  14. ЖУРАВСЬКОГО Віталія Станіславовича

    -

  15. народного депутата України
  16. ЗЕМЛЯНОГО Миколу Федоровича

    -

  17. голову правління акціонерного товариства «Криворіжіндустрбуд», Дніпропетровська область
  18. КОМІСАРЕНКА Сергія Васильовича

    -

    директора Інституту біохімії імені О. В. Палладіна Національної академії наук України, академіка НАН і НАМН України

    КРОЛЕНКА Юрія Яковича

    -

  19. голову наглядової ради товариства «Житло буд-2», м. Харків
  20. ЛАВРИНОВИЧА Олександра Володимировича

    -

    Голову Вищої ради юстиції

    МОЛОТАЯ Анатолія Михайловича

    -

  21. художнього керівника Національного президентського оркестру Міністерства оборони України
  22. РОГОВОГО Василя Васильовича

    -

  23. радника голови правління акціонерного товариства «ДОЧІРНІЙ БАНК СБЕРБАНКУ РОСІЇ», м. Київ
  24. Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

    АНДРІЙЧУКА Юрія Андрійовича

    -

  25. члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики
  26. БАСОВА Володимира Ілліча

    -

  27. начальника Головного управління Державної адміністрації залізничного транспорту України
  28. БОНДІКА Віктора Анатолійовича

    -

  29. директора Українського державного підприємства «Укрхімтрансаміак», м. Київ
  30. БУРЯКА Леоніда Йосиповича

    -

  31. консультанта з футболу управління товариства «Футбольний клуб «Динамо» Київ»
  32. ВОРОНОВА Сергія Петровича

    -

  33. голову Нікопольської районної державної адміністрації, Дніпропетровська область
  34. ГИРИЧА Віктора Сергійовича

    -

  35. художнього керівника — директора Київського академічного театру юного глядача на Липках
  36. ГРУБУ Григорія Івановича

    -

  37. народного депутата України
  38. ЖЕМАНЮКА Павла Дмитровича

    -

    технічного директора, заступника голови ради директорів акціонерного товариства «Мотор Січ», м. Запоріжжя

    ЗУБКА Юрія Григоровича

    -

    директора департаменту з адміністративних питань акціонерного товариства «Холдингова компанія «Київміськбуд»

    КАМИШЕВА Сергія Олексійовича

    -

  39. заступника Керівника Секретаріату Кабінету Міністрів України
  40. КАЦУБУ Володимира Михайловича

    -

  41. народного депутата України
  42. КРЮЧКОВА Леоніда Яковлевича

    -

  43. директора товариства «Стікон», м. Одеса
  44. НІКОЛЕНКА Геннадія Борисовича

    -

  45. першого заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації
  46. ОНИЩУКА Василя Ілліча

    -

    Качинського селищного голову, м. Севастополь

    ПОЛЯЧЕНКА Юрія Володимировича

    -

  47. народного депутата України
  48. ПОПАДИНЦЯ Ігоря Миколайовича

    -

  49. начальника Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства
  50. ПШОНКУ Артема Вікторовича

    -

  51. народного депутата України
  52. РЕЄНТА Олександра Петровича

    -

  53. голову Національної спілки краєзнавців України, м. Київ
  54. СЕВРЮКОВА Володимира Васильовича

    -

  55. директора Департаменту Міністерства інфраструктури України
  56. СЛЮСАРЕВСЬКОГО Миколу Миколайовича

    -

    директора Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України

    ТРОЦЬКУ Валентину Іванівну

    -

    голову первинної організації ветеранів Трудової сільської ради Новомиколаївського району, Запорізька область

    ТРУХАНОВА Геннадія Леонідовича

    -

  57. народного депутата України
  58. ФІСТАЛЯ Еміля Яковича

    -

    завідувача відділу державної установи «Інститут невідкладної і відновної хірургії імені В. К. Гусака Національної академії медичних наук України»

    ФУРДИЧКУ Миколу Григоровича

    -

    директора сільськогосподарського підприємства «Петрівське» Таращанського району, Київська область

    ХОМУТИННІКА Віталія Юрійовича

    -

  59. народного депутата України
  60. ЦЬОВУ Андрія Олександровича

    -

  61. директора сільськогосподарського підприємства «Нива» Шишацького району, Полтавська область
  62. ЧИГРИНЦЯ Віктора Петровича

    -

  63. начальника Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства
  64. ЧУПАХІНА Олександра Михайловича

    -

  65. члена Центральної виборчої комісії
  66. ШАЛІМОВА Володимира Ілліча

    -

  67. голову правління акціонерного товариства «Агробудмеханізація», Київська область
  68. ШЕВЧЕНКА Олександра Олександровича

    -

  69. директора департаменту Київської обласної державної адміністрації
  70. Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

    АНЦИФЕРОВА Андрія Вадимовича

    -

    директора Українського державного науково-дослідного і проектно-конструкторського інституту гірничої геології, геомеханіки і маркшейдерської справи Національної академії наук України

    БАЛАНА Володимира Петровича

    -

  71. голову Новоукраїнської районної державної адміністрації, Кіровоградська область
  72. БАЛИЦЬКОГО Євгена Віталійовича

    -

  73. народного депутата України
  74. БІРЮКА Олександра Івановича

    -

  75. голову районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району
  76. БОБИРЯ Василя Івановича

    -

    бурильника Яблунівської дільниці цеху філії управління «Полтавагазвидобування» акціонерного товариства «Укргазвидобування»

    БОБУЛА Івана Васильовича

    -

  77. співака, викладача Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв
  78. БОНДАРЕНКА Богдана Вікторовича

    -

  79. чемпіона світу 2013 року з легкої атлетики зі стрибків у висоту
  80. БУЛЮКА Віталія Вікторовича

    -

  81. начальника Херсонської митниці Міністерства доходів і зборів України
  82. БУРДУ Михайла Івановича

    -

  83. головного вченого секретаря Національної академії педагогічних наук України
  84. ВАЙНЕРА Олександра Павловича

    -

  85. директора Херсонського єврейського благодійно-общинного центру «Хесед Шмуель»
  86. ВЛАСЮКА Святослава Миколайовича

    -

  87. керуючого справами виконавчого комітету Рівненської міської ради
  88. ВОЙЦЕХОВСЬКОГО Ігоря Семеновича

    -

    Маяківського сільського голову, Одеська область

    ДРОЗДОВУ Ірину Анатоліївну

    -

  89. голову правління акціонерного товариства «Кременчукм’ясо», Полтавська область
  90. ДУТКОВСЬКОГО Лева Тарасовича

    -

  91. художнього керівника Чернівецької обласної філармонії
  92. ЄВДОКІМОВА Юрія Івановича

    -

  93. начальника Державної фінансової інспекції в Чернігівській області
  94. ЖАЛІЛА Ярослава Анатолійовича

    -

  95. першого заступника директора Національного інституту стратегічних досліджень, м. Київ
  96. ЖВАНІЮ Давида Важаєвича

    -

  97. народного депутата України
  98. ЖУРАВЛЬОВА Павла Івановича

    -

  99. голову Пологівської районної ради, Запорізька область
  100. ЗАХАРЧЕНКА Віталія Юрійовича

    -

    Міністра внутрішніх справ України

    ЗЛОЧЕВСЬКОГО Миколу Владиславовича

    -

  101. заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України
  102. ІОФФЕ Григорія Адольфовича

    -

  103. заступника Голови Верховної Ради Автономної Республіки Крим
  104. ІВАНЮЩЕНКА Юрія Володимировича

    -

  105. народного депутата України
  106. КАЛІУШКА Бориса Васильовича

    -

  107. слюсаря цеху акціонерного товариства «Концерн Стирол», Донецька область
  108. КВАШУ Сергія Миколайовича

    -

    першого заступника директора Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» Національної академії аграрних наук України

    КОЛПАКОВА Володимира Онисимовича

    -

    голову Севастопольської міської громадської організації «Ветерани Військово-Морських Сил Збройних Сил України»

    КОРЧЕВСЬКОГО Сергія Миколайовича

    -

  109. голову Березанської районної державної адміністрації, Миколаївська область
  110. КОСТЮЧЕНКО Марію Іллівну

    -

  111. двірника житлово-будівельного кооперативу «Крістал-3», м. Київ
  112. КОЧЕТОВА Ігоря Миколайовича

    -

  113. голову громадської організації «Федерація футболу м. Києва»
  114. КРАСІВСЬКОГО Ореста Якубовича

    -

    завідувача кафедри Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

    КРАСНЯКОВА Петра Трохимовича

    -

  115. члена Стахановської міської організації ветеранів України, Луганська область
  116. КРИЩЕНКА Кирила Євгеновича

    -

    заступника голови — начальника головного фінансового управління Чернівецької обласної державної адміністрації

    КУДИНОВА Германа Юрійовича

    -

  117. генерального директора обласного об’єднання «Луганське кабельне телебачення»
  118. КУЗЬКІНА Євгена Юрійовича

    -

  119. директора Департаменту Міністерства фінансів України
  120. МАКАРЕНКА Михайла Михайловича

    -

  121. суддю Верховного Суду України у відставці
  122. МАЛІКОВА Сергія Валерійовича

    -

  123. голову Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, м. Київ
  124. МЕЛЬНИЧЕНКА Володимира Юхимовича

    -

  125. генерального директора Національного культурного центру України в Москві
  126. МИХАЙЛЕНКА Геннадія Володимировича

    -

  127. голову Сумської обласної ради
  128. МОМОТА Івана Михайловича

    -

  129. голову Полтавської обласної ради
  130. МРОЧКА Ігоря Семеновича

    -

  131. першого заступника начальника Львівської митниці Міністерства доходів і зборів України
  132. НАМІТОКОВА Кемаля Кадировича

    -

    професора кафедри Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова

    НАУЛКА Всеволода Івановича

    -

    головного наукового співробітника Інституту української археографії та джерелознавства імені М. С. Грушевського Національної академії наук України

    ОВЧИННІКОВА Юрія Георгійовича

    -

  133. генерального директора товариства «Миколаївський глиноземний завод»
  134. ОЛІЙНИКА Олександра Миколайовича

    -

  135. першого заступника Міністра оборони України
  136. ПЕРЕПІЧАЯ Володимира Савелійовича

    -

  137. суддю Верховного Суду України у відставці
  138. ПЕТРЕНКА Анатолія Олексійовича

    -

    директора сільськогосподарського підприємства «Україна» Устинівського району, Кіровоградська область

    ПИВОВАРА Анатолія Васильовича

    -

  139. заступника керівника Головного управління — завідувача відділу Апарату Верховної Ради України
  140. ПОДДУБНОГО Валерія Олександровича

    -

  141. голову Білозерської районної державної адміністрації, Херсонська область
  142. ПРИХОДЬКА Володимира Миколайовича

    -

  143. заступника Керівника Головного управління Адміністрації Президента України
  144. ПРІТЧЕНКО Тетяну Федорівну

    -

  145. заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації
  146. ПУДРИКА Дениса Валерійовича

    -

  147. начальника Кримської митниці Міністерства доходів і зборів України
  148. РАЄНКА Володимира Миколайовича

    -

  149. директора санаторію «Нижня Ореанда» Управління справами Апарату Верховної Ради України
  150. РАХМІЛЯ Віктора Григоровича

    -

    начальника Головного управління Міністерства доходів і зборів України в Івано-Франківській області

    РИМАРЧУКА Петра Костянтиновича

    -

  151. голову правління Бориспільського міського споживчого товариства, Київська область
  152. РОЗВАДОВСЬКОГО Броніслава Леоновича

    -

  153. заступника керівника управління департаменту Апарату Ради національної безпеки і оборони України
  154. РОМАНЕНКА Геннадія Васильовича

    -

  155. начальника Київської міжрегіональної митниці Міністерства доходів і зборів України
  156. САНДЕЦЬКОГО Олександра Борисовича

    -

  157. начальника цеху акціонерного товариства «АЗОТ», м. Черкаси
  158. САРАТОВА Валерія Володимировича

    -

    Голову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг

    САФРОНОВА Станіслава Олександровича

    -

    Дніпродзержинського міського голову, Дніпропетровська область

    СІВЦЯ Віктора Миколайовича

    -

    Голову Державного агентства лісових ресурсів України

    СТАРОЩУКА Леоніда Альфредовича

    -

    електрика дільниці цеху акціонерного товариства «Авдіївський коксохімічний завод», Донецька область

    СТАШУКА Василя Андрійовича

    -

    Голову Державного агентства водних ресурсів України

    СТЕФАНОВИЧА Леоніда Степановича

    -

  159. директора товариства «Житло буд-2», м. Луцьк
  160. СТЬОЖКУ Володимира Івановича

    -

    начальника філії «Олександрівський райавтодор» дочірнього підприємства «Кіровоградський облавтодор»

    ТІТЕНКА Сергія Михайловича

    -

    Голову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

    ФІЗИКА Ігоря Васильовича

    -

  161. начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства
  162. ХОХИЧА Ігоря Михайловича

    -

  163. директора Департаменту Міністерства молоді та спорту України
  164. ЧАЙКОВСЬКОГО Анатолія Степановича

    -

    директора Національного науково-дослідного інституту українознавства та всесвітньої історії, м. Київ

    ЧЕРМАКА Ігоря Івановича

    -

  165. головного лікаря Київської міської клінічної лікарні №1
  166. ЧЕРНИША Юрія Петровича

    -

  167. начальника Чернівецької митниці Міністерства доходів і зборів України
  168. ЧОРНОБАЯ Василя Васильовича

    -

  169. заступника начальника відділу управління Кіровоградської обласної державної адміністрації
  170. ЧОРНОМОРЦЯ Олександра Павловича

    -

  171. голову Романівської районної державної адміністрації, Житомирська область
  172. ШУМИКА Олексія Павловича

    -

    Шеф-редактора Інтернет-видання товариства «Волинська правда»

    ЩЕРБАХУ Івана Романовича

    -

    виконавчого директора Запорізького регіонального відділення добровільного об’єднання органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня

    УСЕНКОВА Василя Семеновича

    -

  173. ветерана Великої Вітчизняної війни, м. Вінниця
  174. Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня

    ДУДКА Олександра Івановича

    -

    заступника голови правління Джанкойської філії Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Автономна Республіка Крим

    ЗАЯРНОГО Віктора Михайловича

    -

    голову ради старійшин Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська асоціація ветеранів та співробітників прикордонної розвідки «ЩИТ І МЕЧ», м. Київ

    Нагородити орденом «За мужність» III ступеня

    ПАНЕЧКА Віктора Миколайовича

    -

    Тракториста-машиніста дочірнього підприємства «Дніпрянська аграрна фірма імені Солодухіна» товариства «Югтара», Херсонська область

    Нагородити орденом княгині Ольги I ступеня

    ЯБЛОНСЬКУ Галину Гілярівну

    -

  175. артистку драми Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, м. Київ
  176. Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня

    САЛАДУХУ Ольгу Валеріївну

    -

  177. бронзову призерку чемпіонату світу 2013 року з легкої атлетики у потрійному стрибку
  178. УДОВІНУ Ольгу Максимівну

    -

    заступника Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим — керівника апарату Ради міністрів Автономної Республіки Крим

    ЧЕШКО Любов Іванівну

    -

    Процівського сільського голову, Київська область

    Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

    АРБУЗОВУ Валентину Іванівну

    -

  179. голову правління акціонерного товариства «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАНК РОЗВИТКУ», м. Київ
  180. АРНАУТОВУ Людмилу Анатоліївну

    -

  181. заступника керівника служби Секретаря Ради національної безпеки і оборони України
  182. БЕВЗЮК Ольгу Іванівну

    -

    доглядача молодняка великої рогатої худоби товариства «Волинь Нова» Горохівського району, Волинська область

    ГІНЗБУРГ Валентину Григорівну

    -

  183. начальника головного управління Дніпропетровської обласної державної адміністрації
  184. ДОНЦОВУ Ларису Іванівну

    -

    заступника начальника управління — начальника відділу управління Департаменту Міністерства доходів і зборів України

    ДУХНЕВИЧ Ларису Петрівну

    -

  185. головного лікаря комунального закладу «Луцька міська клінічна лікарня»
  186. ЗАЙЦЕВУ Ірину Георгіївну

    -

  187. заступника Дніпропетровського міського голови
  188. КИСЛОЩАЄВУ Елеонору Валентинівну

    -

    виконроба Ленінської шляхової дільниці комунального підприємства «Шляхове ремонтно-будівельне управління», м. Донецьк

    КОВГАН Ларису Вікторівну

    -

  189. головного казначея відділу Управління Державної казначейської служби України у м. Луганську
  190. КУЛЬЧИЦЬКУ Катерину Сергіївну

    -

  191. завідувача музею «Партизанська іскра» с. Кримка Первомайського району, Миколаївська область
  192. МАКОВСЬКУ Людмилу Петрівну

    -

    головного казначея відділу Управління Державної казначейської служби України в Іванківському районі, Київська область

    МЕЛЬНИЧЕНКО Ганну Анатоліївну

    -

  193. чемпіонку світу 2013 року з легкої атлетики з багатоборства
  194. НАЗАРЕНКО Олену Анатоліївну

    -

    провідного казначея відділу Головного управління Державної казначейської служби України у м. Севастополі

    НОШКАЛЮК Ірину Віталіївну

    -

    заступника начальника відділу Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Волинській області

    ПЕТРЯЄВУ Олену Борисівну

    -

  195. заступника голови — начальника головного управління Донецької обласної державної адміністрації
  196. ПОРОХ Людмилу Семенівну

    -

  197. директора гімназії «Міленіум» № 318 Солом’янського району м. Києва
  198. РОЮК Аеліту Василівну

    -

  199. викладача Малинського лісотехнічного коледжу, Житомирська область
  200. РУКАВЦЕВУ Антоніну Григорівну

    -

  201. першого заступника директора Департаменту Державної міграційної служби України
  202. САЗОНОВУ Еллу Володимирівну

    -

  203. директора Департаменту Міністерства доходів і зборів України
  204. СКЛАДАНОВУ Світлану Юріївну

    -

  205. завідувача сектору Управління Департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України
  206. ФЕДЕНКО Галину Михайлівну

    -

    начальника Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників податків у м. Харкові Міжрегіонального головного управління Міністерства доходів і зборів України

    ФУТРУК Олену Вячеславівну

    -

  207. начальника клінічного санаторію «Аркадія» Державної прикордонної служби України
  208. ХОПТЯН Надію Андріївну

    -

  209. голову Гусятинської районної ради, Тернопільська область
  210. ЧЕГУСОВУ Зою Анатоліївну

    -

  211. мистецтвознавця, президента Української секції Міжнародної асоціації арт-критиків АІСА, м. Київ
  212. ЧИГИРИК Наталію Михайлівну

    -

  213. свинарку сільськогосподарського товариства «Чигиринська аграрна компанія», Черкаська область
  214. ЯКОВЕНКО Тетяну Василівну

    -

  215. поетесу, м. Вінниця
  216. Нагородити орденом Данила Галицького

    ЄСЕНКОВА Олександра Віталійовича

    -

    Ровеньківського міського голову, Луганська область

    ЛЯСКОВСЬКОГО Олександра Володимировича

    -

  217. державного експерта управління департаменту Апарату Ради національної безпеки і оборони України
  218. ОМЕЛЬЧЕНКА Олександра Олександровича

    -

  219. народного депутата України шостого скликання Верховної Ради України
  220. РАЗВАДОВСЬКОГО Віктора Йосиповича

    -

  221. народного депутата України
  222. ЧЕРНОВОЛА Сергія Володимировича

    -

  223. начальника відділу Державної фінансової інспекції в Миколаївській області
  224. Нагородити медаллю «За бездоганну службу» III ступеня

    ПОЛГОРОДНИКА Олександра Вікторовича

    -

    першого заступника начальника управління Головного управління Міністерства доходів і зборів України у м. Києві

    Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

    АМЕЛЬЧЕНЮ Ігоря Костянтиновича

    -

    головного інженера дробильно-збагачувальної фабрики акціонерного товариства «Полтавський гірничозбагачувальний комбінат»

    БЄЛЄНЬКОВА Миколу Павловича

    -

  225. слюсаря державного науково-виробничого підприємства «Об’єднання Комунар», м. Харків
  226. ГЛАДКОВСЬКОГО Олександра Володимировича

    -

  227. електромонтера цеху акціонерного товариства «Стахановський завод феросплавів», Луганська область
  228. ЖУРАВЛЬОВА Миколу Петровича

    -

  229. завідувача сектору відділу управління Секретаріату Центральної виборчої комісії
  230. ЗАГРЕБУ Миколу Григоровича

    -

  231. слюсаря цеху акціонерного товариства «Завод «Екватор», м. Миколаїв
  232. ЗУБЕНКА Ігоря Едуардовича

    -

    налагоджувальника устаткування цеху акціонерного товариства «Азовзагальмаш» акціонерного товариства «Азовмаш», Донецька область

    ЛІПЯНІНУ Марію Петрівну

    -

  233. гальваніка цеху державного підприємства «Луцький ремонтний завод «Мотор»
  234. МАКОВСЬКОГО Сергія Борисовича

    -

  235. начальника служби державного підприємства «Одеська залізниця»
  236. МУРАВЙОВА Михайла Володимировича

    -

    електрогазозварника дільниці Червоногвардійського району комунального підприємства «Макіївтепломережа», Донецька область

    НАСАЛЬСЬКУ Ларису Олександрівну

    -

  237. завідувача Гельмязівської дільничної лікарні Золотоніського району, Черкаська область
  238. ПЕТРЕНКО Ларису Миколаївну

    -

  239. начальника відділу Судової палати Верховного Суду України
  240. СЕГАЛЯ-ЛЕСТЕРОВА Павла Леонідовича

    -

  241. голову фермерського господарства «Подоляночка» Криничанського району, Дніпропетровська область
  242. СИДОРЕНКО Світлану Іванівну

    -

  243. завідувача відділу Секретаріату Конституційного Суду України
  244. ХАРЕВІНУ Людмилу Леонідівну

    -

  245. головного консультанта відділу Судової палати Верховного Суду України
  246. Присвоїти почесні звання:

    «НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

    РОМАНЕНКУ Андрію Вікторовичу

    -

    солістові опери — провідному майстру сцени Національного академічного театру опери та балету України імені Т. Г. Шевченка, м. Київ

    СУДАКУ Валентину Івановичу

    -

    артистові драми Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка

    «НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

    БЕЗНІСКУ Євгену Івановичу

    -

    Художникові-живописцю, м. Львів

    ПІКУШУ Андрію Андрійовичу

    -

  247. художникові, Дніпропетровська область
  248. «ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

    БАЛАХОВСЬКІЙ Валерії Валеріївні

    -

    артистці-солістці-інструменталістці державного підприємства «Національний будинок органної та камерної музики України», м. Київ

    ВИГОВСЬКОМУ Леоніду Лук’яновичу

    -

  249. солістові ансамблю народних інструментів «Фантазія», м. Житомир
  250. ГІНДІНУ В’ячеславу Йосиповичу

    -

  251. акторові Харківського державного академічного театру ляльок імені В. А. Афанасьєва
  252. КУЦЕНКУ Максиму Олександровичу

    -

  253. артистові Національної заслуженої капели бандуристів України імені Г.І. Майбороди, м. Київ
  254. МОРОЗОВІЙ Наталії Григорівні

    -

  255. солістці-вокалістці творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», м. Київ
  256. МОРУСУ Володимиру Володимировичу

    -

    провідному майстрові сцени, артисту Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. В. Гоголя

    НАКОРНЄЄВІЙ Вікторії Пилипівні

    -

    солістці-вокалістці Академічного симфонічного оркестру Кримської державної філармонії, м. Севастополь

    ПОГОСОВУ Валерію Вільгельмовичу

    -

  257. артистові-солісту-інструменталісту Національного ансамблю солістів «Київська камерата»
  258. СЕРЕДІ Валерію Володимировичу

    -

  259. артистові, провідному майстрові сцени Луганського академічного обласного театру ляльок
  260. СКОРОВСЬКІЙ Наталії Анатоліївні

    -

  261. артистці Львівського драматичного театру імені Лесі Українки
  262. ТАРНОВСЬКІЙ Олександрі Василівні

    -

    завідувачеві трупи, артистці драми Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Куліша

    ТЮЛЕНЕВУ Валерію Іллічу

    -

    артистові-вокалісту Республіканської організації «Кримський академічний український музичний театр»

    ЧОРНОКОНДРАТЕНКУ Вадиму Дмитровичу

    -

  263. артистові ансамблю Національної філармонії України, м. Київ
  264. ШОТУРМІ Наталії Володимирівні

    -

    артистці театру фольклору, народних свят і видовищ, учасниці ансамблю «Гуцулочки Карпат», м. Івано-Франківськ

    ЮРІЙЧУК Надії Анатоліївні

    -

  265. солістці-інструменталістці Дніпропетровського будинку органної та камерної музики
  266. «ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ»

    ІВАНОВУ Олегу Вікторовичу

    -

    головному архітекторові проекту проектно-конструкторського бюро товариства «ІССО», Автономна Республіка Крим

    РЕКУТІ Олександру Сергійовичу

    -

    директорові Вінницького філіалу державного підприємства «Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «НДІпроектреконструкція»

    «ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

    БАБЕНКУ Ігорю Петровичу

    -

  267. директорові товариства «Крост», Дніпропетровська область
  268. БРУСАНУ Антону Андрійовичу

    -

    заступникові директора — головному інженеру державного підприємства «Спеціалізована державна експертна організація — Центральна служба Української державної будівельної експертизи», м. Київ

    ГЕРОНУ Олександру Федоровичу

    -

    першому заступникові начальника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Автономній Республіці Крим

    ГУРАЛЮ Леоніду Андрійовичу

    -

  269. заступникові голови Хмельницької обласної державної адміністрації
  270. ДОВЧЕНКУ Петру Івановичу

    -

    генеральному директорові акціонерного товариства «Проектно-вишукувальний інститут «Кіровоградагропроект»

    КОНДРАТЮКУ Вадиму Петровичу

    -

    інженерові відділу філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» акціонерного товариства «Укргідроенерго», Чернівецька область

    КОСТЕНКУ Сергію Анатолійовичу

    -

  271. головному інженерові установи «28 управління начальника робіт», Автономна Республіка Крим
  272. КРІТОВУ Віталію Олексійовичу

    -

    завідувачу відділу державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій», м. Київ

    КУЛИКУ Віктору Тимофійовичу

    -

  273. президентові товариства «Спецбудмонтаж — Україна», м. Харків
  274. КУРДЕСУ Олександру Андрійовичу

    -

    начальникові дочірнього будівельно-монтажного підприємства «Хімбуд-2» акціонерного товариства «Сумбуд»

    ЛЯШЕВСЬКОМУ Андрію Олександровичу

    -

  275. голові Республіканського комітету Автономної Республіки Крим з будівництва та архітектури
  276. МАЛИЧУ Анатолію Валентиновичу

    -

  277. технічному директорові товариства «Гідроінжбуд», м. Київ
  278. НАГАЙЧУКУ Василю Михайловичу

    -

    директорові державного підприємства «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М. П. Шульгіна», м. Київ

    ПАПЦІ Володимиру Володимировичу

    -

  279. радникові Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України
  280. ПЛУЖНИКУ Миколі Андрійовичу

    -

  281. директорові товариства «МБП-Тепломережа» м. Христинівка, Черкаська область
  282. РЕГІДІ Олегу Віталійовичу

    -

    головному інженерові департаменту будівництва акціонерного товариства «Холдингова компанія «Київміськбуд»

    СІДЛЕЦЬКОМУ Юрію Юліановичу

    -

  283. начальникові департаменту Рівненської обласної державної адміністрації
  284. ТОДИРИЦІ Василю Володимировичу

    -

  285. генеральному директорові товариства «Внедренческе підприємство Мост», м. Донецьк
  286. ЧИЙПЕШУ Івану Васильовичу

    -

    голові Іршавського ремонтно-будівельного колективного підприємства «Агробуд», Закарпатська область

    ЧИСЛОВСЬКОМУ Павлу Петровичу

    -

    першому заступникові директора комунального підприємства з питань будівництва житлових будинків «Житлоінвестбуд-УКБ», м. Київ

    «ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ»

    РАДЧЕНКУ Миколі Івановичу

    -

    завідувачеві кафедри Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, м. Миколаїв

    «ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

    АЛЕКСЕЄВІЙ Людмилі Володимирівні

    -

  287. учительці Севастопольської білінгвальної гімназії № 2 Севастопольської міської ради
  288. ГАРАЗДУ Мирославу Степановичу

    -

    учителеві Долинського природничо-математичного ліцею Долинської районної ради, Івано-Франківська область

    ГОГІНІЙ Тетяні Костянтинівні

    -

  289. учительці Сватівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №8, Луганська область
  290. ГОНТАР Валентині Борисівні

    -

    учительці Білозерської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 імені О. Я. Печерського Білозерської районної ради, Херсонська область

    ДРОЗДОВІЙ Світлані Анатоліївні

    -

  291. директорові Донецького навчально-виховного комплексу №1 Донецької міської ради
  292. ЛЯТАМБУРУ Костянтину Миколайовичу

    -

  293. учителеві Природничо-наукового ліцею № 145 Печерського району міста Києва
  294. МОВЧАН Галині Трохимівні

    -

  295. учительці Рівненської загальноосвітньої школи I-III ступенів №13
  296. НІКІТЧИК Тетяні Степанівні

    -

    учительці Середино-Будської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 Середино-Будської районної ради, Сумська область

    ОСТРОВСЬКОМУ Анатолію Афанасійовичу

    -

    директорові Вишнівецької загальноосвітньої школи I-III ступенів Збаразького району, Тернопільська область

    ПАСІЦІ Володимиру Григоровичу

    -

    учителеві Зазимського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів — дошкільний навчальний заклад» Броварського району, Київська область

    ШАБАЛТАСУ Ігорю Петровичу

    -

  297. учителеві гімназії № 153 імені О. С. Пушкіна, м. Київ
  298. «ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

    БОНДАРЕНКО Наталії Валеріанівні

    -

  299. художньому керівникові Кіровоградської обласної філармонії
  300. ВОЛКОВІЙ Наталії Марківні

    -

    генеральному директорові Донецького національного академічного українського музично-драматичного театру

    ГУЦОЛ Олені Клавдіївні

    -

    викладачеві, художньому керівнику та диригентові дитячого хору «Кантилена» Партенітської дитячої музичної школи імені П. Пчелінцева, Автономна Республіка Крим

    КАРДАШЕВУ Анатолію Олександровичу

    -

  301. викладачеві кафедри Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової
  302. КРЯЧКУ Василю Михайловичу

    -

    художньому керівникові — головному диригенту Маріупольського муніципального камерного оркестру «РЕНЕСАНС», Донецька область

    МАТІЙКУ Олександру Васильовичу

    -

  303. художникові, м. Миколаїв
  304. СОЛОВ’Ю Олесю Васильовичу

    -

  305. старшому викладачеві Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ
  306. ТРИМБАЧУ Сергію Васильовичу

    -

  307. голові Національної спілки кінематографістів України, м. Київ
  308. «ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

    БАШТІ Олександру Івановичу

    -

    директорові Кримського наукового центру Національної академії наук України і Міністерства освіти і науки України, доктору економічних наук

    ГАРАЩУКУ Володимиру Миколайовичу

    -

    професорові кафедри Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», доктору юридичних наук, м. Харків

    ГОНЧАРУК Наталії Трохимівні

    -

    професорові кафедри Дніпропетровського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України, доктору наук з державного управління, професорові

    ЖДАНЮКУ Валерію Кузьмовичу

    -

    завідувачеві кафедри Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, доктору технічних наук, професорові

    КЛИМЕНКУ Євгенію Володимировичу

    -

    першому проректорові, завідувачу кафедри Одеської державної академії будівництва та архітектури, докторові технічних наук, професору

    КОРНІЄВСЬКОМУ Олександру Анатолійовичу

    -

    завідувачеві відділу Національного інституту стратегічних досліджень, доктору політичних наук, м. Київ

    ЛЕОНТЬЄВУ Олексію Борисовичу

    -

    провідному науковому співробітникові відділу наукового центру Повітряних Сил Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба Міністерства оборони України, доктору технічних наук, професорові

    МАЮ Ігорю Дмитровичу

    -

    начальникові відділу Науково-технічного центру казенного підприємства «Науково-виробничий комплекс «Іскра», кандидату технічних наук, м. Запоріжжя

    МЕЛЬНИК Аллі Федорівні

    -

    завідувачеві кафедри Тернопільського національного економічного університету, доктору економічних наук, професорові

    МИХАЙЛОВУ Борису Володимировичу

    -

    завідувачеві кафедри Харківської медичної академії післядипломної освіти, доктору медичних наук, професорові

    ОМЕЛЬЧУКУ Сергію Тихоновичу

    -

    деканові факультету, завідувачу кафедри Національного медичного університету імені О. О. Богомольця Міністерства охорони здоров’я України, докторові медичних наук, професору

    РОСЮ Анатолію Олександровичу

    -

    завідувачеві кафедри Національного університету оборони України імені Івана Черняховського Міністерства оборони України, доктору технічних наук, професорові

    СЕРЬОГІНІЙ Світлані Григорівні

    -

    директорові Науково-дослідного інституту державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України, доктору юридичних наук

    УДОДУ Олександру Андрійовичу

    -

    директорові державної наукової установи «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, доктору історичних наук, професорові

    УШЕНКУ Олександру Григоровичу

    -

    проректорові Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доктору фізико-математичних наук, професорові

    «ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ»

    ГЛОВІ Олександру Васильовичу

    -

  309. донорові, Волинська область
  310. ГОЛОВКОВУ

    Олександру Васильовичу

    -

  311. донорові, Донецька область
  312. ЛІЩЕНКУ Віктору Васильовичу

    -

  313. донорові, м. Хмельницький
  314. ШАФОРОСТУ Петру Петровичу

    -

  315. донорові, Чернігівська область
  316. «ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

    АНДРЄЄВУ Олександру Вікторовичу

    -

    директорові Департаменту Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

    БІРСАН Ользі Семенівні

    -

    першому заступникові начальника Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Харківській області

    ВАВРИШУ Андрію Валентиновичу

    -

    заступникові директора — начальнику Служби містобудівного кадастру Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації

    ВІЗІРОВУ Борису Йосиповичу

    -

    Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг

    ГАЛУНЕЦЬ Леоніді Степанівні

    -

    заступникові начальника відділу управління Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Житомирській області

    ГУР’ЄВІЙ Ірині Миколаївні

    -

  317. директорові Департаменту Державної фінансової інспекції України
  318. ДІВЕЛЬ Людмилі Борисівні

    -

  319. начальникові Головного управління статистики у Кіровоградській області
  320. ДІХТЯРЬОВУ Володимиру Миколайовичу

    -

  321. директорові Департаменту Державної фінансової інспекції України
  322. ЗАГОРОДНИКОВУ Артуру Германовичу

    -

  323. члену ради Незалежної асоціації банків України, м. Київ
  324. ІГНАТЕНКО

    Ганні Володимирівні

    -

    першому заступникові начальника Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Київській області

    КОЗАЧЕНКО Марії Никифорівні

    -

  325. начальникові відділу департаменту фінансів Київської обласної державної адміністрації
  326. КОЛОБОВУ Юрію Володимировичу

    -

    Міністрові фінансів України

    КОЦУПАЛУ Олександру Олексійовичу

    -

    заступникові начальника фінансового управління — завідувачу відділу Державного управління справами

    ЛИТВИНУ Андрію Володимировичу

    -

  327. члену Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг
  328. МЕЛЬНИЧУКУ Валентину Васильовичу

    -

  329. заступникові голови Чернігівської обласної ради
  330. ПОДОПЛЄЛОВІЙ Надії Леонідівні

    -

  331. заступникові голови — керівнику апарату Дніпропетровської обласної державної адміністрації
  332. РИБАКУ Михайлу Олександровичу

    -

  333. начальникові Державної фінансової інспекції в Житомирській області
  334. РУСИНСЬКОМУ Михайлу Прокоповичу

    -

  335. державному уповноваженому Антимонопольного комітету України
  336. САВКІНІЙ Оксані Вікторівні

    -

    заступникові генерального директора з економічних питань комунальної лікувально-профілактичної установи «Донецьке обласне клінічне територіальне медичне об’єднання»

    САК Ларисі Григорівні

    -

    заступникові керівника апарату — начальнику відділу фінансового забезпечення апарату Закарпатської обласної державної адміністрації

    СВІТЛООКІЙ Варварі Федорівні

    -

    завідувачеві відділу Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України

    СКРИПНИЧЕНКО Марії Іллівні

    -

    головному науковому співробітникові державної установи «Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України»

    СМІЯН Любові Василівні

    -

  337. головному консультантові Головного управління Адміністрації Президента України
  338. СТАСЕВСЬКОМУ Андрію Леонідовичу

    -

  339. почесному президентові акціонерного товариства «Газенерго-Україна», м. Київ
  340. СТЕПАНЕНКУ Миколі Андрійовичу

    -

  341. голові Житомирської районної ради
  342. ЧЕПУРНОМУ Олегу Вікторовичу

    -

  343. начальникові Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області
  344. ШЕВЧУК Світлані Андріївні

    -

  345. головному бухгалтерові акціонерного товариства «Холдингова компанія «Київміськбуд»
  346. ШЕЛАКОВІЙ Ользі Володимирівні

    -

  347. начальникові Державної фінансової інспекції в м. Севастополі
  348. ЯГОВДИКУ Ігорю Олександровичу

    -

  349. заступникові голови Сумської обласної державної адміністрації
  350. «ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»

    КУЛЬБІ Юрію Васильовичу

    -

    заступникові головного інженера відокремленого підрозділу «Запорізька АЕС» державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом»

    МИХАЙЛИЦІ Івану Петровичу

    -

  351. директорові Новоушицького району електричних мереж акціонерного товариства «Хмельницькобленерго»
  352. «ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

    КИНІВ Єлізаветі Юріївні

    -

  353. директорові дирекції програм телебачення Закарпатської обласної державної телерадіокомпанії
  354. МЕЛЬНИКУ Валерію Степановичу

    -

  355. власному кореспондентові газети «Урядовий кур’єр», м. Луцьк
  356. ЧАБАНОВУ Геннадію Семеновичу

    -

  357. головному редакторові газети «Одеське життя»
  358. ШУСТЕР Євгенії Матвіївні

    -

  359. начальникові управління Кіровоградської обласної державної адміністрації
  360. «ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

    ВІЛЬЧИНСЬКОМУ Олександру Івановичу

    -

  361. начальнику відділення — лікареві Військово-медичного управління Служби безпеки України
  362. ВІТОВСЬКІЙ Оксані Петрівні

    -

    професорові кафедри Національного медичного університету імені О. О. Богомольця Міністерства охорони здоров’я України

    ДОРОШЕНКУ Василю Лазаровичу

    -

    завідувачеві відділення Совєтського районного територіального медичного об’єднання Совєтського району, Автономна Республіка Крим

    ЕРЛІХМАНУ Костянтину Моісеєвичу

    -

    головному лікареві комунального лікувально-профілактичного закладу «Міська дитяча клінічна лікарня № 1 м. Донецька»

    КЛЮЗКУ Івану В’ячеславовичу

    -

  363. лікареві, завідувачу відділення клінічної лікарні № 15 Подільського району м. Києва
  364. КОБИСЬ Тетяні Олександрівні

    -

  365. керівнику Київського міського центру розсіяного склерозу Київської міської клінічної лікарні № 4
  366. КОВАЛЕНКУ Вадиму Гаріковичу

    -

    заступникові головного лікаря Великомихайлівської центральної районної лікарні Великомихайлівського району, Одеська область

    КОГАНУ Борису Михайловичу

    -

    лікареві відділення Інституту очних хвороб та тканинної терапії імені В. П. Філатова Національної академії медичних наук України

    КОРОЛЕНКУ Віктору Миколайовичу

    -

  367. директорові департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації
  368. ЛОДЯНІЙ Ірині Миколаївні

    -

    завідувачеві відділення комунального закладу охорони здоров’я «Обласна клінічна лікарня — центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», м. Харків

    МОСКОВКУ Сергію Петровичу

    -

  369. завідувачеві кафедри Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова
  370. ОСТРОГЛЯДУ Павлу Максимовичу

    -

  371. головному лікареві Снігурівської центральної районної лікарні, Миколаївська область
  372. ПАНЧУКУ Олександру Юхимовичу

    -

  373. директору — головному лікареві стоматологічної клініки «Вінінтермед ЛТД», м. Вінниця
  374. ХОБЗЕЮ Миколі Кузьмичу

    -

  375. директорові Департаменту Міністерства охорони здоров’я України
  376. ЦИГАНКОВІЙ Наталі Михайлівні

    -

  377. лікареві державного підприємства «Санаторій «Конча-Заспа» Державного управління справами
  378. ЯЦИНІ Юрію Юрійовичу

    -

  379. головному лікареві Закарпатської обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака
  380. «ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

    КРАГЛІКУ Василю Михайловичу

    -

    лісничому Роздільського лісництва державного підприємства «Стрийське лісове господарство», Львівська область

    ПИЛИП’ЮКУ Дмитру Михайловичу

    -

    головному лісничому державного підприємства «Гринявське лісове господарство», Івано-Франківська область

    ЦИМБАЛЮКУ Володимиру Васильовичу

    -

  381. директорові державного підприємства «Крижопільське лісове господарство», Вінницька область
  382. ШЕРЕМЕТ Лідії Луківні

    -

    помічникові лісничого Рихтянського лісництва Дніпровсько-Тетерівського державного лісомисливського господарства, Київська область

    «ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

    ГОНЧАРЕНКУ Анатолію Григоровичу

    -

  383. провідному інженерові — технологу акціонерного товариства «Норд», м. Донецьк
  384. МОГИЛЕВСЬКОМУ Федору Дмитровичу

    -

    токареві Павлоградського механічного заводу державного підприємства «Виробниче об’єднання «Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова», Дніпропетровська область

    МОЛОДЕЦЬКОМУ Миколі Григорійовичу

    -

    заступникові технічного директора акціонерного товариства «Науково-виробничий центр «ТРАНСМАШ», м. Луганськ

    РОМАНЮКУ Валерію Степановичу

    -

    директорові державного підприємства «Дослідне конструкторсько-технологічне бюро Інституту електрозварювання імені Є.О. Патона Національної академії наук України»

    ШУМИЛУ Миколі Михайловичу

    -

  385. голові правління акціонерного товариства «ЕЛМІЗ», м. Київ
  386. «ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ»

    КІРХМАЙЄРУ Євгену Ервіновичу

    -

  387. бригадирові цеху акціонерного товариства «Металургійний комбінат «Азовсталь», Донецька область
  388. ЛИТВИНОВУ Дмитру Леонідовичу

    -

    директорові з планування та логістики акціонерного товариства «Єнакієвський металургійний завод», Донецька область

    ПИХТІНУ Геннадію Миколайовичу

    -

    начальникові цеху акціонерного товариства «Нікопольський завод феросплавів», Дніпропетровська область

    «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

    БАБАКУ Анатолію Дмитровичу

    -

    головному режисерові спільних творчих структурних підрозділів телерадіомовлення Рівненської обласної державної телерадіокомпанії

    ВІЛЬГУЦЬКІЙ Ользі Степанівні

    -

  389. викладачеві Львівської державної дитячої музичної школи № 1 імені А. Кос-Анатольського
  390. ВЛАСЕНКУ Володимиру Дмитровичу

    -

    завідувачеві Будинку культури акціонерного товариства «Агропромислова фірма «Таврія», Херсонська область

    ДУДНИКУ Євгену Іллічу

    -

  391. викладачеві, директору Полтавської дитячої музичної школи № 1 імені П.І. Майбороди
  392. ЄГОРЧЕНКОВІЙ Зінаїді Іванівні

    -

  393. головному режисерові Центру культури і дозвілля, Сумська область
  394. ПАЛІЮ Григорію Андрійовичу

    -

    художньому керівникові народного хору «Калина» Соколівського сільського будинку культури Кіровоградського району, Кіровоградська область

    ПЕТРУСЯКУ Івану Васильовичу

    -

  395. начальникові управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації
  396. ПОЛЕТАВКІНУ Борису Петровичу

    -

    генеральному директорові Кримської республіканської установи «Коктебельський еколого-історико-культурний заповідник «Кіммерія М. О. Волошина»

    ПРОСКУРІНІЙ Ірині Миколаївні

    -

  397. заступникові начальника відділу культури Брянківської міської ради, Луганська область
  398. СІВАЧЕНКО Наталії Анатоліївні

    -

  399. начальникові відділу Київського національного університету культури і мистецтв
  400. СОЛОВЙОВУ Віктору Дмитровичу

    -

    керівникові народного цирку «Посмішка» Первомайського міського центру культури і дозвілля імені Є. Зарницької, Миколаївська область

    ФЛОРОВУ Дмитру Дмитровичу

    -

  401. директорові комунального позашкільного навчального закладу «Дитяча музична школа № 11 м. Одеса»
  402. ШЕРЕМЕТ Любові Петрівні

    -

  403. директорові Піщанського сільського будинку культури Золотоніського району, Черкаська область
  404. «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

    БАЛАБАЮ Миколі Олександровичу

    -

    начальникові Республіканського навчального закладу «Кримський інтернат-ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим»

    БУРЛАКУ Наталії Олексіївні

    -

  405. директорові Прилуцької гімназії № 5 Прилуцької міської ради, Чернігівська область
  406. ГОЛОВІХІНІЙ Наталії Михайлівні

    -

  407. директорові ліцею-інтернату № 23 «Кадетський корпус» Шевченківського району м. Києва
  408. ГОНЧАРУКУ Григорію Макаровичу

    -

  409. директорові Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді
  410. ГУЗАНОВІЙ Галині Павлівні

    -

    директорові Севастопольської спеціалізованої школи I-III ступенів № 57 з музично-хоровим профілем навчання

    ГУЛІЄВУ Аріфу Джамілю огли

    -

    професорові кафедри Інституту міжнародних відносин Національного авіаційного університету, м. Київ

    ДОРОГОВЦЕВУ Сергію Миколайовичу

    -

  411. директорові Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості
  412. ІСАКІЄВІЙ Людмилі Вікторівні

    -

    директорові Горлівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів № 14 — багатопрофільний ліцей «Лідер», Донецька область

    КЛИМЕНКО Ганні Єгорівні

    -

  413. директорові товариства «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Славутич», Київська область
  414. КРАВЧУК Наталії Іванівні

    -

    директорові середньої загальноосвітньої школи № 168 — загальноосвітнього навчального закладу I-III ступенів, м. Київ

    КРАСЮКУ Федору Михайловичу

    -

    директорові Технічного ліцею Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»

    ОВЧАРЕНКУ Руслану Вячеславовичу

    -

  415. деканові факультету Донецького державного університету управління
  416. ПАНОВУ Павлу Петровичу

    -

    директорові комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 9 Харківської міської ради»

    ПОДЛЕСНОМУ Олександру Івановичу

    -

    завідувачеві кафедри Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного

    ТІТОВІЙ Наталії Анатоліївні

    -

    директорові закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I-III ступенів — гімназія № 6 Вінницької міської ради»

    ТОЛСТІХІНУ Леоніду Миколайовичу

    -

    директорові Центру туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації

    ЯКОВЛЄВУ Ігорю Володимировичу

    -

    директорові комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання природничо-економіко-правовий ліцей — спеціалізована школа I-III ступенів № 8 — позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»

    «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»

    ДЬЯЧЕНКО Ніні Валентинівні

    -

    сестрі медичній комунального закладу «Синельниківська центральна районна лікарня» Дніпропетровської обласної ради»

    КАНАРОВСЬКІЙ Ларисі В’ячеславівні

    -

  417. голові ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я
  418. МАРШАЛУ Володимиру Григоровичу

    -

  419. голові Луганської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я
  420. СОЛОВЙОВУ Олексію Станіславовичу

    -

    Голові Державної служби України з лікарських засобів

    «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

    БОСОМУ Павлу Михайловичу

    -

  421. комерційному директорові товариства «Київський годинниковий завод»
  422. ВАРШАВЦЮ Петру Григоровичу

    -

  423. генеральному директорові товариства «Фасад», м. Київ
  424. ГОРБАНЮ Федору Івановичу

    -

  425. голові правління акціонерного товариства «Головинський граніт», Житомирська область
  426. ГРИСЮКУ Анатолію Івановичу

    -

  427. голові Радивилівської районної державної адміністрації, Рівненська область
  428. ГУНІ Михайлу Михайловичу

    -

  429. головному спеціалістові відділу Департаменту Державного агентства рибного господарства України
  430. ДУДІКУ Анатолію Микитовичу

    -

  431. генеральному директорові акціонерного товариства «Ратнівський молокозавод», Волинська область
  432. ЛАЗОРКУ Олександру Івановичу

    -

  433. голові правління акціонерного товариства «Укртранснафта», м. Київ
  434. НЕМІЛОСТІВОМУ Віталію Олександровичу

    -

  435. народному депутатові України
  436. СІРЕНКУ Сергію Івановичу

    -

    директорові технічному — першому заступнику генерального директора акціонерного товариства «Завод напівпровідників», м. Запоріжжя

    СОЛОДОВНИКУ Івану Григоровичу

    -

  437. начальникові відділу акціонерного товарис

    Источник: Імперія юридичних послуг, Юридичний портал Справедливість

  438. Рейтинг: 4.7/5, базується на 17 голосах.
    Подобаеться

    Возможно, это Вас заинтересует

    Испанцы обвинили авиаперевозчика Ryanair в распространении «сексистского» календаря

    Испанские общественные организации подали иски к ирландскому авиаперевозчику Ryanair из-за «сексистского» календаря. Об этом сообщил британский таблоид The Daily Mirror.

    Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП "Чернігівводоканал" Чернігівської міської ради, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг

    Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП "Чернігівводоканал" Чернігівської міської ради Відповідно до Законів України "Про питну воду та питне водопостачання" ( 2918-14 ), "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг"( 2479-17 ), постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869( 869-2011-п ) "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

    Відмова від спадкового майна

    На консультації юрист розповість, як правильно оформити відмову від прийняття спадкового майна.

    Про видачу, переоформлення, керуючого санацією, ліквідатора), Міністерство юстиції України

    Про видачу, переоформлення, анулювання та відмову у видачі ліцензії на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора)